Ücretsiz Denemek İçin Tıklayın

Web siteleri 11 yıllık MUHASEBE TÜRK güvencesi ile TÜRMOB'a uygun olarak tescil edilmekte ve yayınlanmaktadır. Türkiye'de yayında olan her 3 muhasebe sitesinden 1'i MUHASEBE TÜRK tarafından yapılmıştır.

Tam 11 yıldır kesintisiz her gün muhasebecilere ürün ve hizmetler sunuyoruz. TÜRMOB Yöneticisinden, SMMM Oda Başkanına kadar 3.000'den fazla YMM, SMMM ve SM'ye hizmet ediyoruz. Türkiye'de muhasebeciler için ilkleri yapan ve değer sağlamaya çalışan bir yazılım şirketiyiz. Muhasebe Türk, E-Mükellef, Kurs.com gibi projelerin kurucu Pratik Yazılım olarak toplam 28 çalışanımız ile muhasebe, finans ve eğitim sektörlerinde hizmet veriyoruz. Anonim Şirket ve Limited Şirketler olarak 12 yıllık vergi kaydımız mevcuttur. Detaylı bilgi için referanslar ve pratikyazilim.com sayfamıza bakabilirsiniz.

Web sitenizin diğer mali müşavirlerin adresleri gibi www.adsoyad.com.tr olacak. TÜRMOB yönetmeliğine göre web siteniz ad soyad şeklinde olması zorunludur. Eğer büronuz resmi olarak şirket ise (ltd, a.ş vb.) www.büroadınız.com.tr şeklinde olabilir.

Web siteniz yayına açıldığı gün hemen google ve yandex kaydını yapıyoruz. Ortalama 2 gün içerisinde google ve yandex aramalarında siteniz çıkacaktır.

Google'da adınız ve soyadınız yazıldığında çıkacaksınız. Ancak gelişmiş SEO modüllerimiz sayesinde, web sitenizin panelinden istediğiniz ayarlamayı yaparak bulunduğunuz ilçedeki muhasebeci aramalarında da çıkabilirsiniz. SEO modülü ile özel kelime ve anahtar kelimeler oluşturabilirsiniz. Üstelik yazılım/tasarım alt yapımız responsive olduğu için Google düzgün bir teknoloji ile yapılmış mobil uyumlu sitelere öncelik vermektedir.

Sınırsız. İstediğiniz kadar web siteniz uzantılı e-posta adresi açabilirsiniz. Üstelik personellerinize açtığınız e-posta adreslerine gelen mailleri takip edebilirsiniz. (isterseniz, birer kopyası sizin e-posta adresinize düşer)

Sınırsız. Milyonlarca e-posta ve ek dosya gönderip alabilirsiniz. Üstelik birine göndereceğiniz maili şimdi hazırlayıp istediğiniz tarih ve saati ayarlayarak ileri tarihli e-posta gönderebilirsiniz

Her yerden. İster masa üstü bilgisayarınızdan, ister laptopunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz cep telefonundan. Kısacası her yerden e-postalarınıza ulaşabilir ve mail gönderip alabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuza ve tabletinize android ve ios (apple) e-posta uygulamasını indirip hiç bir ayarlama yapmadan maillerinizi kolayca kullanabilirsiniz.

Evet, üstelik Türkiye'nin en gelişmiş ve en kolay kullanıma sahip paneline sahip olacaksınız. Facebook'u kullanmak kadar kolay bir şekilde web sitenizin tüm ayarlarını değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Evet, panelden tek tuşla istediğiniz fotoğrafınızı ekleyebilirsiniz. Üstelik fotoğraf düzenleme sistemi sayesinde fotoğrafınızda boyutlandırma, yakınlaştırma, kırpma vb. işlemleri yapabilirsiniz. Fotoğrafınız Adınızın ve TÜRMOB logosunun yanında çıkacak. (Mükellef ve Google aramalarında fayda sağlaması için fotoğraf eklemenizi özellikle öneririz)

ÜCRETSİZ DENE